Baykuş Şifası: Bilgelik, Sihir, Astral Seyahat

Bilgelik Tanrıçası Athena’nın omzunda, ona görünmeyen gerçekleri ve sırları aktaran bir Baykuş oturduğu söylenir. Baykuş, yaşamsal bir durumu sezmek için sessiz gözlem güçlerinizi kullanmanızı ister. Baykuş size arkadaşlık eder ve mutlak gerçeği görmenize yardımcı olur.

Baykuş geceleri size rüyalar ve meditasyon aracılığıyla mesajlar getirebilir. Sinyallere ve işaretlere dikkat edin. Gerçekler her zaman aydınlanma getirir.

Baykuş şifası altıncı hisle, astral seyahatle ilgilidir. Baykuş karanlıkta görür her türlü sesi ayırt eder. Amerikan Yerlileri ona ‘Gece Kartal’ı derler. Ve ‘Hileli tüyler’i olduğunu söylerler. Baykuşun uçtuğunu duyamazsınız. Ama saldırdığında avladığını bilirsiniz çok güçlü pençeleri ve gagası vardır.

Baykuş kişisel şifanızsa başkaları ne kadar saklamaya çalışırsa çalışsın yaptıkları şeyi sizden asla gizleyemezler.

Sonuçta çoğu insanın sizin gözünüzden kaçmayan art niyetleri vardır. Şifa gücünüzün bilincinde değilseniz, keskin görüleriniz ve becerilerinizin değerini bilmiyor olabilirsiniz. Ancak başkaları bilir. Siz onları korkutabilir ve körlüklerini yüzlerine vurabilirsiniz, çünkü sizi kandırmak imkansızdır.

Baykuş şifacıları bir bireyin içsel yaşamına dair, o bireyin kendisinden daha çok şey bilirler.

Baykuş size malınıza ve sevdiklerinize sahip çıkmanızı söyler.

Derleme: Hayvanlı Şifa Kartları