Balina Şifası: Kayıt Tutucu

Rüyanızda balina ile karşılaştıysanız mesaj açık: bir daha asla aynı olmayacaksınız.

Balina, tam bir yüzen kütüphane gibidir. Tabiat Ana’nın tarihini taşır ve buraya Köpek Yıldızı, Sirius’tan gönderildiği söylenir.

Biyologlar Balina’nın bir memeli olduğunu ve büyük olasılıkla milyonlarca yıl önce karada yaşadığını söylüyorlar. Kabile efsanesine göre Balina’nın okyanusa geçişi Dünya yer değiştirdikten ve Anayurt Lemurya dalgaların altına göç ettikten sonra gerçekleşti.

Tüm petroglifler Anayurt Mu’dan ve Kızıl Irk Batı’dan, büyük suların ötesinden Kuzey Amerika’ya getiren felaketten söz eder. Petrogliflerdeki semboller, atalarımızın sular çekildikçe sert zemin aradıkları dönemde geçtikleri nehir ve dağları işaret etmektedir.

Balina, Kaplumbağa Adası’nın (Kuzey Amerika) yerleşimiyle sonuçlanan olayları gördü ve Anayurt’un kayıtlarını ve bilgilerini sakladı. Ateş gökyüzünden geldiğinde ve Anayurt’taki bir başka okyanusa düştüğünde, Mu’nun tekrar yükseleceği söylenir.

Yerli şifacılar bu olayı Dünyevi değişimlerin bir sonraki işareti olarak beklemektedirler.

Dünyanın çocukları hayatta kalmak için birleşmek ve tüm ırklara ve canlılara itibar etmek zorunda kalacaklardır.

Balina şifacılarının, ses frekanslarının antik bilgi belleklerindeki kayıtları ortaya çıkarabileceğine dair anlayışları DNA’larına kazınmıştır. Onlar normalde duyulmayan sesleri ya da çok alçak ve çok yüksek frekansları duyabilirler. Genelde psişik anlamda gelişmiş ve bir o kadar telepatiktirler. Ancak çoğu zaman depolanmış kayıtları kullanmaları gerekinceye kadar bu meziyetlerinin farkma varmazlar.

Çoğu Balina şifacısı Yüce Ruh’un evrensel zihnine erişebilir ve bildikleri şeyleri neden veya nasıl bildiklerine dair hiçbir fikirleri yoktur. Ancak daha sonra, onay aldıklarında, nasıl bildiklerini ya da o izlenimleri neden aldıklarını anlamaya başlarlar.

Balina şifası bize, duygusal bedenlerimizi dengeleyen ve fiziksel bedenlerimizi ses ve frekansları kullanmayı öğretir.

Neden şamanın davulunun şifa ve barış getirdiğini hatırlamak, Balina’nın mesajıyla bir olmaktır.

Davul evrensel ritimdir ve tüm canlıları kalpten kalbe bağlar.

Konuşmadan ve primordiyal dilden önce el işaretleri kullanılırdı ve pek çok kabile çoğu zaman sessizdi.

Anlaşılan dil Yüce Ruh’un diğer canlılarının, hayvanların sesiydi.

Balina kartını seçtiyseniz, sizden bu kayıtlara ulaşmanız ve kendinize orijinal dile sahip olanlar tarafından şarkılar söylenmesine izin vermeniz istenmektedir. Biz, kendine özgü bir çığlığı ya da çağrısı olmayan tek varlıklarız.

Siz kendinizinkini keşfedin. Gerginliği veya duyguları serbest bırakmak için sesinizin bu dili kullanmasma izin verin.

Balina, özünüzü bulacağınız, DNA’nızda yazılı olan genel yolunuzu göreceğinizi ve bu kayıtların ortaya çıkaracak sesler bulacağınız bir dönemi işaret eder.

Bir daha asla aynı olmayacaksınız. Sonuçta siz Evren’in melodisisiniz ve ahenk diger canlıların şarkısıdır. Hafızanızı açmak için sesinizi kullandığınızda, eşsizliğinizi ve kişisel sesinizi ifade edersiniz. Kendinizi bu eşsizliğe açtığınızda, dokuz toteminiz olan hayvanlar size kendi seslerini ya da çağrılarını gönderebilirler.

Bu, ruhunuzun geçmişini keşfedebilmeniz ve hepimizin geçmişini taşıyan Balina’yla iletişim kurabilmeniz için kişisel kayıtlarınızı açacaktır.

Balinanın ters şifası

Balina kartlarınızda ters belirdiyse, ters şifa radarınızı izlemediğiniz anlamına gelir. Bir anlamda, hayatta kalmak, büyümek ve seçilen yolunuzun gücünü kazanmak için ihtiyacınız olan tüm yanıtları içinizde barındırdığınızı unutmuşsunuzdur.

Kafanızda pek çok diyalogla mücadele ediyor ve kişisel kayıtlarınıza ulaşamıyor olabilirsiniz.

Durum buysa, sessizliğe girmek için başka sesler kullanmamz gerekebilir. Davul ya da çıngırak, fülüt ya da tabiat sesleri yardımcı olabilir. Balina’nın çağrısı alıntıların ninnisidir. Kendinizi usulca sallayın ve deniz dünyasına süzülün. Zamanın sularıyla akın ve kendi yanıtlarınızı toplayın.

Sizi kişisel bilgelik yolunuza götürecek tek gerçek onlardır.

Ters Balina size, bilmek için arzu etmeniz gerektiğini söyler. İçinizdeki Balina şarkısını aramalısınız. Balina’nın çağrısını duyduğunuda, hücresel seviyede Eskilerle bağ kuracak ve sonra şarkının ritmine kapılırken eşsiz kayıp kütüphanenizi açmaya başlayacaksını.

Hepsi bir kerede gelmeyebilir. Egzersiz gerekebilir, ama bilme arzusunu kalbinizin üzerinde tutarsanız bu Balina’nın size armağanı olacaktır. Büyük Yıldız Ulusu’na bakın ve Balina’nın şarkısı için Sirius’a teşekkürlerinizi yollayın.

Kaynak: Hayvanlı Şifa Kartları