Sürekli gördüğünüz sayıların size mesajı var

“Doğanın kitabı matematik dilinde yazılmıştır.” Galileo Galilei

Eğer son zamanlarda sık sık; rüyanızda, saatinizde, telefonunuzda, araba plakalarında, kitapta, sokakta, internette veya uyanıkken çevrenizde aynı sayıları görüyorsanız dikkat: Evrenin size mesajı var.

Bugünlerde evrensel enerjiler, doğa ruhları, melek enerjileri, göğün ışıklı ruhları, galaktikler, yüksek benliğiniz ve ruhunuz sizi uyanışa çağırıyor diyebiliriz.

Keyfini çıkarın. Spiritüel uyanışınız başlamış bulunuyor 😊

En temel uyanışın işaretleri sayılardır. Başlarda tesadüf sanabilirsiniz ama unutmayın evrende tesadüf diye bir şey yoktur. Her şey akış ve oluş halindedir. İlk kez görüyorsanız siz ilk kez dikkat ettiğiniz için böyle olabilir.

Evrenin ve doğanın dili matematiktir derler. Her şey altın oran etrafında şekilleniyor. Buna Fibonacci kanunları da deniyor… Bir kum tanesinden bir galaksinin oluşumuna kadar evren sistemli bir düzen içinde çalışıyor.

7 renk, 7 çakra, 7 nota, 7 yeryüzü, 7 kat gökyüzü gibi gibi en temel örnekleri sıralayabiliriz.

Sayılar ve diğer spiritüel konuların hepsi bedeninizdeki çakralar, evrendeki boyutlar, kozmik enerjiler, melekler, üstat ruhlar, galaktik ruhlar ve tekamül eden dünyamızla ilgili spiritüel konuları işaret ediyor.

Aynı zamanda denk geldiğiniz sayıların mesajı: Eş zamanlılıktır.

Bu yüzden harıl harıl veya takıntılı bir şekilde her gördüğünüz sayının anlamı nedir diye arama yapmamanızda fayda var.

Eşzamanlı sayılar görüyorsanız evrenle bir olduğunuzu bilmeniz ve spiritüel uyanışa geçtiğinizi bilmeniz yeterli.

Bunun yanı sıra “doğa ile bütünüm” “evren beni destekliyor”, “kalbim evrenle bir atıyor”, “Spiritüel uyanışımı sevgiyle kabul ediyorum”gibi olumlamalar da yapabilirsiniz.

Uyanışa ilk geçenlerden özellikle bu sayılar konusunda bana sürekli yazanlar oluyor. Gördüğü sayıyı bazen hiçbir yerde bulamadıkları için bu konuya takılıp kalanlar da oluyor.

Bu sayıların eşzamanlılık olduğunu söylememiz de bazen yeterli olmuyor. Oysa sayılar konusu spiritüel yolun sadece başlangıcıdır. Daha sürülecek bir sürü yolunuz olduğunu hatırlatmak isterim.

Gerçekten de yükseliş enerjilerini hayatınıza aldıkça mucizelere tanık olabilirsiniz. Ama bunu takıntı yapmadan, keyifli ve eğlenceli bir halde yapmaya özen göstermeyi unutmayın.

Sayıları Kendi İçinde Toplama

Sayıları kendi içinde toplarsanız size verilen mesajı bulabilirsiniz.

Örneğin sık sık 17 görüyorsanız. Sayının kendi içindeki toplamı 8’dir.

Toplamı: 1+7: 8

İnternetten kısa bir araştırmayla çıkan sayının anlamını bulabilirsiniz. Size rehberlik etmesi için ben burada bir kısmına değindim. Gördüğünüz sayı burada olmayabilir. Veya anlamı başka da olabilir.

7, 10, 12, 22, 17, 888 gibi farklı sayıları görebilirsiniz. Bu konudaki örnekleri çoğaltabiliriz.

Örneğin bu aralar 11:11’i görüp melek enerjilerini alarak bakış açınız artabilir daha sonra diğer sayıları görerek işaretleri takip etmeye başlayabilirsiniz.

Gördüğünüz sayıların hepsi sizi yeni bir enerjiye davet ediyor.

Bu arada tekrarlayan bazı sayıların hayatımızda önemli mesajları bulunuyor. Bedenimizdeki ve ruhumuzdaki matematiksel oranlarla ilgili oldukları için bu sayıları görebiliyoruz.

İşte tekrarlayan sayıların bazılarına örnekler…

11:11 sayısı: Melek Enerjileri

1+1+1+1= 4

img_7199-2

Bugünlerde birçok kişi 11:11 saatini veya sayısını görüyor. Bu sayı melek enerjilerin sayısı. Topladığımızda karşımıza 4 rakamı çıkıyor. 4 dengenin sayısıdır. Vücudumuz 4 elementten oluşur, 5. elementimiz ise ruhumuzdur. 11:11 saatinde bedeninizdeki 4 elemente ışık yağıyor. Ve ruhunuzla daha sık iletişim kurmanızın yolu açılıyor. Kimisi de 11. boyuttan gelen ışık kodlarını alıyor. Bu sayıyı yeni görenlerdenseniz bu aralar ve ilerleyen zamanlarda farkındalığınız yükselebilir. Ruhani konular, evrenin işleyişi, içinize dönme gibi konulara merak salabilirsiniz.

33 Sayısı: Master Sayısı

3+3=6

33 sayısı master sayısı olarak geçiyor. Özellikle enerji çalışanlar ve yükseliş sürecine girenler için bu sayı önemli. Spiritüel açıdan kendini geliştirenler 33. Çakradan gelen ışık kodlarını alabiliyor. İnsan omurgasında 33 parça vardır. 33 sayısını görüyorsanız yaşam enerjinizin yükseleceğinin mesajını almış olabilirsiniz. Kök çakrada bulunan enerjiniz omurga hattı boyunca yükselerek, vücudunuzda dönmeye başlayabilir. Konuyla ilgili şu kısa videoya bakabilirsiniz.

Kundalini yükselişiyle ilgili sembolik örnekleri insanlık tarihinde de bulabilirsiniz. Örneğin İsa 33. Yaşında çarmıha gerildi. Süleymanın ilk tapınağı 33. yılında yıkıldı. Mason tarikatı 33 seviyeye bölünmüştür gibi örnekleri çoğaltabiliriz. Süleyman Tapınağı bir ev değil, bir ideal haldir. İsa’nın çarmıha gerilmesi de öyle. Haç sembolü; dişil ve eril enerjilerin birleşmesine göndermedir. Yatay olan dişil enerji, dikey olan eril enerjidir. Yaşam enerjisinin yükselmesine işaret eder. İnisiye olmaya başlayan ruhun farkındalığı artar, kendi ruhuna doğru yolcuğa başlar. Bu rakam; ruh, beden ve zihnin 3’lü kombinasyonun artık birlikte çalışması gerektiğinin en belirgin işaretlerindendir.

3 ve 3’ün katları ruhun rakamlarındandır. İnsanın 3’lü teslisini işaret eder. Ruh, zihin, beden bilgeliği… Kainat 6 günde yaratıldı denilir. Microkozmos ve makrokozmos düzeyde bunun açıklaması bulunur. Mikro düzeyde bedenimizdeki 6. çakra ile ilgilidir. Üçüncü göz çakrası açılmaya başladığında sezgilerimiz canlanır. 9 sayısı ise 9 katlı şamanik yolculukla ilgilidir. Şamanik yolculukla ilgili kitaplar alarak konuyla ilgili kendinizi geliştirebilirsiniz. Veya imkanı olanlar şamanik atölyelere katılabilirsiniz. Hatta imkan yaratmak yapacağınız en keyifli şeylerden birisi olabilir. Kendi rehber hayvanınızla tanışabilirsiniz.

13:13 sayısı: Yüksek Benlik

1+3+1+3=8

img_5106-1

Tekamül aşamasında insan bedeninde 12’li çakra sistemi açılıyor. Taç çakradan sonra 12. ve 13. çakralar geliyor. Bunlar yüksek benlikle daha iyi iletişim kurduğumuz boyutlar. 13:13’ün toplamı 8 ediyor.

“Cennetin kapısı 8’dir” derler ya…

7. Taç çakradan sonra 8 gelir. Yeryüzü ve gökyüzü birleşir. Bu rakamı görüyorsanız ışığı yükselecek kişiler arasında olabilirsiniz. Başlangıç için sezgileriniz güçlenir. Taç çakranız ve kalp gözünüz açılmaya başlar. Kalpten istediğiniz dilekleriniz kabul olur. Evren sizi destekler. Zaten ruhun yoluna giren kişileri evren destekler. Bu rakamla ilgili daha fazla bilgi için yüksek benlik (ruh) konusunu inceleyebilirsiniz.

00:00 Sayısı: Çember

0: Yeniden başlama

img_7653

Eğer son zamanlarda sık sık 00:00 görüyorsanız bu yeni bir döneme ve başlangıçlara gireceğinizin işaretlerinden birisidir… Gözünüze 00:00 denk gelirse o an zaman sizin için zaman sıfırlanmış demektir. Yeni bir döneme başlıyorsunuz. Karmalarınız, sözleşmeleriniz bitebilir ve yeniden başlama şansı elde edebilirsiniz…

Buna resetlenip fabrika ayarlarınıza geri dönüyorsunuz da diyebiliriz. İnisiye oluyorsunuz, yani bu aralar evren size el veriyor farkındalığınız yükseliyor. Kiminiz için bu feleğin çemberinden kurtulma şansı da olabilir. Dilek tohumlarınızı hazırlayın.

Yükseliş Enerjileri

Tekrarlayan sayıları görenler imkanı varsa bir ışık işçisi ile çalışırsa çok rahat edebilir. Bunun dışında çakraları dengeleme, salıverme, evrensel enerjinin işleyişini anlama, şifalanma, nazar ve negatif enerji geliyorsa bunlardan korunma tekniklerini öğrenerek kendisine güzel bir başlangıç yapabilir.

Hep birlikte ışığımız yükseliyor

Yeryüzündeki tüm canlılar için hem göğün ışıklı ruhlarından hem yeryüzünün ışıklı ruhlarından çok güzel enerjiler geliyor. Yükseliş sürecinde destekleniyoruz. Bu her çağda olmuştur. Yolu her dem süren birileri olmuştur. Ancak dünyanın şimdiye dek bildiği en büyük enerji, titreşim ve bilinç değişiminin ortasında olduğu söyleniyor. 3. boyuttan daha yüksek boyutlara doğru yükseliyoruz.

Doğa Ana’ya bağlanıp daha sonra 12’li çakra sistemine doğru evriliyoruz.

Bu zamanları iyi değerlendirelim. Doğa ananın ve kendi doğamızın yanında olalım. İç huzuru çağıralım.

Şifalanalım, affedelim, barışalım, salıverelim, dönüşelim…

Yeni başlangıçlara vesile olması dileğiyle…

Işık ile…

Burcu Yeryüzü

Not: 111, 222, 333 gibi sayıları görenler için aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz:

https://yeryuzusifasi.com/2018/10/23/111-222-333-denk-geldiginiz-her-sayinin-bir-anlami-var/