Genel

Kuşlarla iletişim kurmanın 5 yolu

1) İlk önce, kuşlarla iletişim kurmaya niyet edin. Niyet evrendeki her şeydir. Niyet ettiğiniz anda ışık hızıyla evrene mesajınız iletilir.

2) Evrensel enerjilere açılın. Bütünün bir parçası olduğunuzu kendinize hatırlatın.

3) Mevsim döngülerini, gökyüzü enerjilerini takip edin.

4) Doğayla iletişim kurun. Türler arası iletişim her zaman vardı ve hep olacak düşüncesini kendinize hatırlatın.

5) Son olarak gözünüzü pencerenizden, balkonunuzdan, gökyüzünden ayırmayın 🙂

Bunları 5 saniye düşünüp hazmettikten sonra kuşlarla iletişime geçmenin ilk adımını gerçekleştirmiş bulunuyorsunuz. Tebrikler 🙏😊

Bütün Kuşlar Habercidir

Birçoğumuz belgesellerde görmüşüzdür. Kuşlar, yakın temas ettiği memeli hayvanları tehlikelere karşı uyarırlar. Bir zebra, ceylan ya da antilop sürüsü saldırıya uğrayacağı zaman kuşlar öterek onları uyarır.

Her ne kadar unutsak da bu iletişim şekli bizim için de geçerlidir.

Çünkü bizler de memeliyiz. Farkında olmayanlar için bizler hala yeryüzünün çocuğuyuz 🙂 Ve bütün canlılarla iletişim kurabiliriz. Bitkiler, ağaçlar, çiçekler de dahil. Bunu romantizm sananlara halkların kuantum alanında yaşadığını hatırlatmak isterim.

İnsanlar bir zamanlar posta güvercinleriyle haberleşirken şamanik-paganik toplumlarda daha telepatik bir iletişim de kurmuşlardır. Doğa ile bütünleşik yaşayan toplumlarda aksi düşünülemez zaten.

Karganın Mesajı

Özellikle şamanik bilinçte karganın öne çıkmasında zekasının payı büyüktür.

Karga habercidir. Bir gözü buraya bir gözü öte aleme bakar. Gaybdan haber verebilirler. Bunu elbette kediler, köpekler ve birçok hayvan da yapabilir. Onlarla konuşmaya başlarsanız mesajları alabilirsiniz. Ancak karganın yeri ayrıdır 🙂

Evrende her şey enerjidir. Ve atom altında hepimiz birbirine bağlıyız. Ve hayvanlar bu enerji alanlarını görebiliyorlar. Onlar için parelel evrenleri görmek yaşamlarının bir parçasıdır. Hayvanlar bizler gibi ışık bedene ulaşmaya çalışmıyorlar onlar zaten ışık bedenleriyle birler.

Bu yüzden eğer bir kuş yanınıza, pencerenize, balkonunuza konup hızlı hızlı ötüyorsa mutlaka size bir haberi vardır. 🐦 Sizi tehlikelere karşı uyarıyordur. Veya gagasını sürtüp, kısık sesle ötüyorsa ya da mutlu bir şekilde şakıyorsa size o günle ilgili olumlu bir haberi önceden bildiriyordur.🕊

Bu videoda bir kuzgun ile insanın iletişimini izleyebilirsiniz. Gerçekten türler arası iletişime harika bir örnek. Kuzgunun mutluluğunu ötüşünde görebilirsiniz.

Ancak doğadan kopuşla birlikte kuşlarla olan bu iletişim şekli biraz unutulmuş. İyi ki anneannelerimiz bu bilgeliği bizlere aktarmışlar.

Bilge Kuş: Karga

Maalesef zamanla karganın verdiği uyarı tonu yerini karganın uğursuz olduğu fikrine bırakmıştır. Çünkü insanlar karganın her ötüşünde başına uğursuz bir iş geldiğini düşünmüştür.

Bu yüzden karga görünce taşlayan, kovan, telaşlanan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak bu doğru değildir. Karga harika bilge bir kuştur. Her zaman bize haber getirir. Amacı bizi uyarmaktır. Onlar bizim ön sezimidir adeta… Bir iş görüşmeniz olduğunda veya dilediğiniz bir şey olduğunda da pencerenize konup merhaba diyebilirler. Gelen habere göre hareket etmek size kalmıştır. Deneyin kendiniz de keşfedeceksiniz. Tek yapmanız gereken kalbinizle kuşlarla ve hayvanlarla iletişim kurmaya niyet etmek. Er geç size görüneceklerdir.

Hala karganın uğursuz olduğuna inanan kişiler görürseniz onların haberci olduğunu söyleyin fikirlerinin kısa sürede değişeceğini göreceksiniz.

Karganın Hediyesi

Kuşlar şehirde iletişim kuracağınız ender hayvanlardandır. Onlarla iletişim kurmaya niyet ederseniz bunu yapabilirsiniz. Hatta size hediye eşya da getirebilirler.

Şehirde iletişim kurabileceğiniz diğer kuşlar arasında güvercin, kumru, martı, alacakarga, kuzgun, saksağan, sığırcık, serçe ve aklıma gelmeyen başka kuşlar da bulunuyor. Göçmen kuşları da takip etmeyi unutmayın. Telli turnalar, balıkçıllar, leylekler gökyüzünden geçerken mutlaka selamlarını alın.

Hayvanları sevin, koruyun ve hemen şimdi iletişime geçin🌸🌿😊

Doğanın selamını geri çevirmeyin.

Sevgiler,

Burcu Yeryüzü

Yeryüzü anamızın ve gökyüzü babamızın izinde Şifa Seminerlerime katılmak isterseniz mail adresimden bana ulaşabilirsiniz: yeryuzusifasi@gmail.com