Genel

Orgonit Kolye ile Nazardan Korunma

Hepimizin bildiği gibi geçmişten günümüze bütün kültürlerde nazardan korunmak için çeşitli yol ve yöntem geliştirilmiştir. Anadolu kültüründe örneğin kurşun dökme, tuz çevirme, ada çayı – üzerlik yakma, nazar boncuğu-mavi boncuk takma, alazlama, sırt sıvazlama vb. gibi birçok uygulamalar bulunur.

Negatif enerjiden kurtulmak için her dem bir şeyler yapılmıştır gördüğünüz gibi😊

Bugünse çok popüler olan yeni çağın nazar savarına değinmek istedim😊

Orgonitler…

Orgonitler için doğal, negatif enerji kovucu diyebiliriz. Sürekli olarak pozitif enerji yayarak gün içinde yaşam enerjinizi dengelerler. Mekanı temizlerler. Bunu sürekli pozitif iyon yayan bir nehir kenarında oturmaya benzetebilirsiniz. Orgonit ile aynı zamanda enerji yüklemesi de yapılabiliyor. Bu sayede kendi tılsımınızı yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

Orgonitler genelde kolye şeklinde veya mekan için büyük boy piramit vb. şekillerde yapılıyor.

Özellikle evinizde yatak odası, salon, koridor, tuvalet vb yerlere koyarak orada biriken negatif enerjiyi sürekli temizleyebilirsiniz. Kedisi, köpeği veya çocuğu olanlar için de güzel bir alternatif. Onların enerjisi saf olduğundan negatif enerjiyi yetişkinlerden daha fazla hissediyorlar. Bu yüzden bazı çocuklar koridordan ve tuvalette yalnız kalmaktan pek hoşlanmıyor.

Orgonitlerle veya kristal taşlarla mekanı kısa sürede temizleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra tuz, sirke, ada çayı, üzerlik, ışıkla, enerji çalışmalarıyla, 4 element ritüelleriyle de enerji temizliği yapabilirsiniz. Pratik olsun, sürekli evde bu konuda çalışan doğal bir cihaz olsun diyenler için orgonit güzel bir seçenek.

Orgonitlerle ilgili daha detaylı bilgi için hem internetten hem de Kök Orgonit’in instagram sitesine bakabilirsiniz. Kök orgoniti Vegan bir arkadaşımız yapıyor.

Sayfasındaki paylaşımın bir kısmını aşağıya yazıyorum.

Kök Orgonit

Kök&Gök enerjisiyle şifalanmak isteyenler için; Doğa Ananın ve gök babanın çocuğundan el yapımı şifalı orgonitler.

Orgonit; doğal taşlar, kristaller, metaller ve reçineden yapılan, sürekli çalışan bir cihazdır.

Orgonitler yeryüzü ve gökyüzünden enerjiyi çekerek içindeki enerjiyi bize iletir.

Orgonitler adeta enerjiyi saklama kaplarıdır. Kullanılan taşın özelliğine göre ve yüklenilen enerjiye göre ihtiyacınız enerjiyi size sunar. Aşk, iş, para, sağlık… Orgonitler Evrenden dilediğiniz enerjiyi çekmenizde size yardımcı olan cihazlardır.

Peki Orgonit kelimesi nereden gelir?

Orgonit kelimesi orgon enerjisinden gelir.

Bu buluşu Freud’un öğrencisi Dr. Wilhelm Reich’e borçluyuz. Kendisi kadim halkların bildiği yaşam enerjisi chi,ki enerjisini bilimsel olarak keşfetmiş ve adına Orgon demiştir.

Eğer bu aralar evren tarafından desteklenmek istiyorsanız orgonit şifası tam size göre… Size özel orgonitleri hazırlıyor ve kişisel doğum bilgilerinizle enerji aktivasyonu yapıp gönderiyoruz.

•Vücudun genel enerji seviyesini arttırır.

•Sağlığı zararlı elektromanyetik dalgalardan koruyarak vücudun biyolojik yapısını geliştirir.

•Dikkat ve konsantrasyonu artırır.

•Radyasyonun zararlı etkilerini azaltır. •DNA’nızın hasarlardan korunmasını sağlar.

•Vücudun bağışıklık ve endokrin sistemini destekler.

•Çakraların temizler ve aktive eder

•Uyku ve rüya kalitesini artırır.

•Sezgileri güçlendirir

•Dengede kalmaya yardımcı olur.

•100 gram orgonit 300 metrekareye etki ediyor.

🌿

Hayatınıza güzellikler katmak, kendinize ve başkasına şifa vermek, çakralarınızı şifalandırmak, auranızı güçlendirmek, enerjinizi yükseltmek, nazardan korunmak ve kristal taşlarla şifa çalışmak istiyorsanız Evrensel Enerji Reiki Şifa Seminerlerime katılmak isterseniz mail adresimden bana ulaşabilirsiniz:

burcuyeryuzu@gmail.com

Şifa Seminerlerim hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.