Genel

Rüyaların Rengi

Rüyada yediğiniz, içtiğiniz, giydiğiniz, gördüğünüz renklerin hepsinin enerjisel olarak anlamı vardır.

Yeşil: Dünyayı yeşil bir elin sardığı söylenir🌿Şifanın, doğanın ve kalp çakrasının rengi yeşildir. Yeşil gördüyseniz şifanız içinizde demektir.

Pembe: Sevginin rengidir. Rüyada görülen pembe, sevginin, aşkın, mutluluğun kapınızı çalacağına işaret eder.💗

Mor: Ruhani gelişimle ilgilidir. Taç çakrasının rengi mordur. Yüksek ışık enerjisidir. Mor görüyorsanız spiritüel konulara açılabilirsiniz.

Beyaz-Sarı: Rüyada görülen en değerli işaretlerdir. Işık ve ruhani bilgi taşır. Beyaz, sarı, altın, gümüş gibi parlak ve yüksek ışık renklerinin hepsi evrenin sizi desteklediğine işaret eder.

Mavi: Kehanetin, sezginin rengidir. 3. Göz çakrasının rengi koyu mavidir. Gelecekten haberci rüyalarda bu yüzden bol miktarda mavi bulunur.

Kırmızı: Yeryüzünün ve arzunun rengidir. İçinizdeki kundalini enerjisi açığa çıktıkça yaşam enerjiniz güçlenir. Kırmızı renk fiziksel, maddi şifalanma getirir.

Turuncu: İkinci çakranın rengidir. Buna cinsel çakra da deniliyor. Balkabağı ve yararatıcılık şifası taşır. Bugünlerde yeni bir şey yaratabilirsiniz. Yaşam enerjiniz yükselebilir.

Gümüş/gri: Ay’ın ve dişil enerjinin rengidir. Dişil gücünüze kavuşabilirsiniz. Sezgileriniz artabilir.

Altın/altın tozu: Taç çakranın, Güneş’in, eril enerjinin rengidir. Bugünlerde vücudunuzdaki eril enerjiler aktifleşiyor ve yaşam enerjiniz yükseliyor olabilir.

Rengarenk: Gökkuşağı gibi renklerin bir arada olması eğlence, pozitif enerji gibi güzel enerjiler taşır. Enerji, şifa çalışanlar için kundalini/yaşam enerjisinin taç çakrasına doğru yükseleceğine işaret eder.

Siyah: Kainattaki her şey siyah boşluktan, rahimden doğar. Siyah dişil enerjidir. İçinden çıkan ışık ise eril enerji…Siyahın şifası yaratım gücüdür. Hayatınıza dileklerinizi çekebilirsiniz.

Ancak negatif enerji de siyah renkte olduğu için rüyada siyaha dikkat edin. Rüyanın enerjisi zaten size yolu gösterir.

Not: Her rüya kişiye özeldir.🙏Rüyanın mesajını bu yüzden en iyi gören kişi bilir. Rüyalarınızı daha iyi anlamak için sembol dilini, arketipleri, kollektif hafızayı inceleyebilirsiniz.

Rüyada Koruma

Kötü bir rüyadan ışığı düşünerek çıkabilirsiniz. Bilinçli rüya görüyorsanız bunu çok kolay yapabilirsiniz. Bu en eski tekniklerden birisidir. Etrafınızda ışıktan bir koruma halkasının sizi koruduğunu hayal edin. Bu auranızı güçlendirecektir. Beyaz, mor, mavi gibi üst çakra renkleriyle çalışabilirsiniz. Doğal taşlarla koruma, tütsü, mum ile odanızı koruyarak arındırabilirsiniz.

Negatif enerjiye sürekli maruz kalıyorsanız ve korunamıyorsanız bunun için bir şifa ve enerji tekniğine uyumlanarak ışığınızı arttırabilirsiniz.

Rüyalarınızda şifalanmanız dileğiyle…

Burcu Yeryüzü