Hayvanları Şifalandırmak İsteyenler İçin Şifa Eğitimleri

Reiki-for-cats

Gezegenimizin daha çok başarılı insana ihtiyacı yok. Gezegenimizin daha çok barışçıl insana, şifacıya, hikaye anlatıcılara ve aşıklara ihtiyacı var…  Dalai Lama

Hayvan Şifası – Animal Healing

Şifa çalışmalarıyla dostlarımızı iyileştirebileceğimizi biliyor musunuz?

Dünyanın birçok yerinde veterinerler, şifacılar, hayvan severler “hayvan şifası” “animal healing” başlığı altında çalışmalarda bulunuyor. Eğer hasta hayvanınız varsa tedavisine ek olarak enerji çalışmaları uygularsanız kısa sürede sonuç alacağınızı sizler de görebilirsiniz.

Bu tür şifa çalışması yapan kişilerle yaptığım sohbetlerde çoğunun önce birlikte yaşadığı hayvanları iyileştirdiğini, daha sonra bu şifayı sokak hayvanları için kullandıklarını görüyorum. Bütün bunlar gerçekten çok sevindirici. Hayvanların şehir hayatındaki zorlu yaşamlarına katkı sunmak paha biçilmez. Bana göre enerji ve şifa çalışmaları dünya için, hayvanların, insanların ve yeryüzünün şifalanmasına katkı sunan en güzel şeylerin başında geliyor. Hayvanlarla yaptığım şifa çalışmalarından sonra çok güzel geri dönüşler alıyorum. 

Türkiye’de de şifa çalışmaları insanlar arasında gittikçe yaygınlaşıyor. Yurtdışındaki şifa çalışmalarını incelediğimde hayvan şifasının daha fazla bilinir olduğunu görüyorum. Barınaklardaki, sokaklardaki hasta ve stresli hayvanlar için özellikle gönüllü olup çalışma yapan kişiler ve gruplar da bulunuyor. Zamanla hayvan şifası alanında çok başarılı şifacıların çıkacağını inanıyorum. 

Hayvanlar İçin Ruhsal Şifa Neden Önemlidir?

Hayvanlar yaşam enerjilerini evrenden tam çekerler. Bu yüzden onlar doğuştan şifacıdır. Ancak onların iyileştirici yaşam enerjilerini çoğu zaman insanlar çektiği için hastalanabiliyorlar. Siz üzgünken kucağınıza gelip oturarak sizin yaşam enerjinizi dengeleyebilirler. Veya sürekli etrafta dolanıp negatif enerjiyi temizleyebilirler. Ama bunu sürekli yapmaları hastalanmalarına neden olabilir. Bu yüzden yedikleri içtikleri kadar ruhsal dengeleri de çok önemlidir. Hem onların hem kendi sağlığınız için ruhsal dengenizi korumanız çok önemli. Hayvanlarla bir arada yaşayan herkesin bunu bilmesi gerekiyor. Ve enerjisini frekansını yükselterek sevgi frekansına geçmesi çok önemli.

Burada hayvan severlere bir not bırakmak istiyorum. Yeryüzünde hayvanlara, doğaya çok fazla zulüm ediliyor bu yüzden aramızda üzgün, kızgın, stresli ve tükenmiş olanlarınız olduğunu biliyorum. Ancak yaşam enerjimizi yükselterek bu olumsuz insan dengesini değiştirmek için şu anda dünyada bulunduğumuzu hatırlatmak isterim. Hepimizin şifası içinde. Yaşam enerjimizi sevgiyle canlandırmayı diliyorum.🌿🌸🙏

Türler Arası İletişim: Hayvanlar, Bitkiler, Ağaçlar, Börtü Böcek…

cosmos-butun

Birçoğumuz hayvanlarla ve doğayla gerçekten iletişim kurmak isteriz. Bazen belgesellerde fillerle, kaplanlarla iletişim kuran insanların hikayelerini heyecanla izleriz. Bunu pek çok kişi yapmak ister. Hatta bunun özel bir yetenek olduğunu düşünür. Oysaki bu bilgelik insanların kendi özünde vardır. insanlar yeryüzünün koruyucu türüdür, bunu unutup doğaya zarar verse de temelde bu gerçek değişmez. Yaşam enerjinizi yükseltip Doğa Ana’nın frekansına bağlandığınız anda da bu iletişimi tekrardan kurabilirsiniz.
Doğa Ana’nın yolundan giden şamanlar, paganlar, budistler veya aydınlanma yolundaki erenlerin hepsi bunu yaptı… Türler arası iletişim siz de adım atabilirsiniz. Bitkilere, ağaçlara, çiçeklere, doğaya enerji gönderebilirsiniz. Ve onların auralarını hissedip neler düşündüklerini anlayabilirsiniz. Örneğin bu Video’da bir “chi” yani enerji ustasının hayvanlara enerji göndererek uyuttuğunu görüyoruz. İnanılmaz gelebilir ama bunu yaşam enerjisini yükselten birçok kişi yapabilir. Elbetteki bu işin sırrı enerjisel olarak arınmak ve temizlenmekten geçiyor

Yaşam Enerjisinin Önemi

cakra

“Hayvan Şifası” çalışmalarımda kendi hazırladığım teknikle çalışıyorum. Elle şifa verme ve düşünce gücü ile şifayı yönlendirme güçlü bir şifa tekniğidir. Bu konuyu daha iyi anlamak için öncelikle şifa seminerlerimi inceleyebilirsiniz. Bildiğimiz gibi hepimiz bir enerji okyanusu içinde yaşıyoruz. Yaşam enerjimiz düştüğünde hastalıklara açık hale geliriz. Enerjimiz güçlü olduğunda ise hastalıklara karşı bağışıklığımız güçlü olur. Bu durum yeryüzündeki tüm türler için geçerlidir. Hastalıklar önce enerji alanında meydana gelir. Bu yüzden şifa çalışmalarının temelinde enerjinin (chi, ki) gücü ön plandadır. Hayvanlara şifa vermek isteyen kişilerin çakralarını açıp temizlik ve arınma yöntemlerini aktarıyorum. Bu çalışmalardan sonra kendisine ve çevresindeki insan, bitki, hayvan veya ağaç gibi canlılara şifa verebilir hale geliniyor.

Şifa Çalışmalarında hayvanlar için neler yapıyoruz?

kopuk.jpg

Hayvanların şifa çalışmalarında kullanılan teknikler arasında; evrensel enerji, reiki, biyoenerji, doğal taşlarla tedavi, sesle terapi gibi pek çok yöntem bulunuyor. Şifacılık sürecime başladığımdan beri insanlara ve hayvanlara şifa verirken kendi enerjetik auram, ruhsal rehberlerim, doğal taşlar,  yüksek benlik ve atasal rehberlerimden gelen enerjiyle çalışıyorum. Bütün bunları yapabilmemizi sağlayan elle şifa ve düşünce gücüyle şifa gönderme tekniği şifacılığın temelini oluşturmaktadır. Ellerimizdeki enerjiyi göndermeye başladığımız anda enerji akmaya başlar ve hasta bölgeye yaşam enerjisi akar. Bunun yanı sıra hasta bölgeye imgelem, ışık gücüyle daha yoğun şifa gönderebiliyoruz. Şifalanma süreci hastalığa bağlı olarak 1-2 gün ile 7-21 gün arasında değişebilir. Seanslar ve terapiler daha uzun da sürebilir. Özellikle diyabet, tümör, kanser gibi hastalıkların tedavisinde ek olarak ruhsal rehberler ve doğal taşlarla çalışarak şifanın gücünü arttırabiliyoruz. Hastalık ileri safhalarda olduğunda hayvanlara yaşam sonu desteği vererek bir sonraki yaşama uğurlanmasına rehberlik ediyorum. Bu alandaki tecrübelerimi hayvan dostlarımızın iyileşmesine katkı sunmak isteyen dostlarla paylaşıyorum.  

Eğitimler Hakkında

Hayvanlara şifa vermek ve şifacılık yeteneklerini geliştirmek isteyenlerle şifa çalışmalarımda bir araya geliyoruz.

Çalışmalarıma katılan kişilerin öncelikle çakralarını açıp, enerji ve frekanslarını yükselttikten sonra elle şifa verme tekniklerini anlatıyorum. Daha sonra ellerden akan enerjiyle hem kendilerini hem de hayvanları şifalandırma yöntemlerini gösteriyorum.

Çalışmalar hakkında bilgi almak, kendisini ve hayvan dostlarını şifalandırmak isteyenler benimle iletişime geçebilir.

Hem kendisini hem de hayvanları enerjiyle ve ruhsal şifa teknikleriyle iyileştirmek isteyen dostlar benimle iletişime geçebilir. Veterinerler, hayvan severler  vb. Eğitimlerde hayvan şifasıyla ilgili tecrübe ve deneyimlerimi sizlerle paylaşıyorum. Ruhsal şifa ve enerjiyle iyileştirme yöntemleri sayesinde daha fazla kişinin bu alanı farketmesini sağlayabiliriz.

Yeryüzünün, hayvanların ve insanların şifalanması dileğiyle…

Işık ile

Burcu Yeryüzü

İletişim: yeryuzusifasi@gmail.com