Genel

Hayvanlar İçin Reiki

Reiki-for-cats

Gezegenimizin daha çok başarılı insana ihtiyacı yok. Gezegenimizin daha çok barışçıl insana, şifacıya, hikaye anlatıcılara ve aşıklara ihtiyacı var…  Dalai Lama

Hayvan Şifası – Animal Healing

Şifa çalışmalarıyla dostlarımızı iyileştirebileceğimizi biliyor musunuz?

Hayvanlar yaşam enerjilerini evrenden tam çekerler. Bu yüzden onlar doğuştan şifacıdır.

Ancak onların iyileştirici yaşam enerjilerini çoğu zaman insanlar çektiği için hastalanabiliyorlar. Siz üzgünken kucağınıza gelip oturarak sizin yaşam enerjinizi dengeleyebilirler. Veya sürekli etrafta dolanıp negatif enerjiyi temizleyebilirler. Ama bunu sürekli yapmaları hastalanmalarına neden olabilir.

Bu yüzden yedikleri içtikleri kadar ruhsal dengeleri de çok önemlidir.

Hem onların hem kendi sağlığınız için ruhsal dengenizi korumanız çok önemli. Hayvanlarla bir arada yaşayan herkesin bunu bilmesi gerekiyor. Ve enerjisini frekansını yükselterek sevgi frekansına geçmesi çok önemli.

Hayvan severlere not🐶

Yeryüzünde hayvanlara, doğaya çok fazla zulüm ediliyor bu yüzden aramızda üzgün, kızgın, stresli ve tükenmiş olanlarınız olduğunu biliyorum. Ancak yaşam enerjimizi yükselterek bu olumsuz insan dengesini değiştirmek için şu anda dünyada bulunduğumuzu hatırlatmak isterim. Hepimizin şifası içinde. Yaşam enerjimizi sevgiyle canlandırmayı diliyorum.🌿🌸🙏

Hayvanlar İçin Reiki

img_6537

Dünyanın birçok yerinde veterinerler, şifacılar, hayvan severler “hayvan şifası” “animal healing” başlığı altında çalışmalarda bulunuyor. Eğer hasta hayvanınız varsa tedavisine ek olarak enerji çalışmaları uygularsanız kısa sürede sonuç alacağınızı sizler de görebilirsiniz.

Hayvanların şifa çalışmalarında kullanılan teknikler arasında; evrensel enerji, reiki, biyoenerji, doğal taşlarla tedavi, sesle terapi gibi pek çok yöntem bulunuyor. Bu tür şifa çalışması yapan kişilerle yaptığım sohbetlerde çoğunun önce birlikte yaşadığı hayvanları iyileştirdiğini, daha sonra bu şifayı sokak hayvanları için kullandıklarını görüyorum. Bütün bunlar gerçekten çok sevindirici. Onların şehir hayatındaki zorlu yaşamlarına katkı sunmak pahabiçilmez. Şifa çalışmaları hayvanların, insanların ve yeryüzünün şifalanmasına katkı sunan en güzel şeylerin başında geliyor.

Türkiye’de de şifa çalışmaları insanlar arasında gittikçe yaygınlaşıyor.

Yurtdışındaki şifa çalışmalarını incelediğimde hayvan şifasının daha fazla bilinir olduğunu görüyorum. Barınaklardaki, sokaklardaki hasta ve stresli hayvanlar için özellikle gönüllü olup çalışma yapan kişiler ve gruplar da bulunuyor.
Zamanla hayvan şifası alanında çok başarılı şifacıların çıkacağını inanıyorum.

Yaşam Enerjisinin Önemi

cakra

“Hayvan Şifası” çalışmalarımda Reiki Evrensel Enerji tekniği ile çalışıyorum. Bu güçlü bir şifa tekniğidir. Bu konuyu daha iyi anlamak için öncelikle şifa seminerlerimle ilgili yazımı inceleyebilirsiniz. Bildiğimiz gibi hepimiz bir enerji okyanusu içinde yaşıyoruz. Yaşam enerjimiz düştüğünde hastalıklara açık hale geliriz. Bu durum yeryüzündeki tüm türler için geçerlidir. Bu yüzden şifa çalışmalarının temelinde enerjinin (chi, ki) gücü ön plandadır.

Reiki hayvanlar için neler yapıyor?

kopuk.jpg

Reiki uygulaması en kolay şifa tekniklerinden birisidir. Ellerinizden enerjiyi göndermeye başladığınız anda enerji akmaya başlar. Ve enerjinin kendisi problemli yeri bulup şifalandırır. Enerjinin kendi bilinci vardır. Bunun yanı sıra hasta bölgeye imgelem, ışık gücüyle daha yoğun şifa gönderebilirsiniz. Şifalanma süreci hastalığa bağlı olarak 1-2 gün ile 7-21 gün arasında değişebilir. Veya daha uzun da sürebilir. Özellikle diyabet, tümör, kanser gibi hastalıkların tedavisi için sivri, piramit şeklinde bir kuvars kristali tercih edebilirsiniz. Bu taşlar enerjiyi lazer etkisiyle gönderir.

40819668_716214902051016_475341743093448704_n

Hayvanlar şifalı taşların enerjisini bizlerden daha iyi hissediyorlar.
Hayvanlarla yaptığım Reiki çalışmalarından sonra çok güzel geri dönüşler alıyorum. Bu alanda çalışan diğer Reiki Master arkadaşlarım da güzel deneyimler yaşıyor. Bu konuda bizlerle çalışmak isteyenler facebookta açtığım Hayvanlar İçin Reiki grubumuza katılabilir.

Reiki Şifa Çemberi

Group-Healing

Hasta kişilerin veya hayvanların tedavisinde, birkaç kişi aynı anda enerji gönderdiğinde enerjinin gücü ve frekansı artar. Toplu şifa çalışmalarında bu yüzden daha güzel sonuçlar alınır. Hasta hayvanınız için şifa çalışması istiyorsanız facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz. Kısaca hastalığını yazıp, bir adet fotoğrafını göndermeniz yeterli.
Önceki şifa çalışmalarından örneklere bakarak bu konuda nasıl bir yol izlediğimizi görebilirsiniz.
Piti
Piti (Şifadan sonra)
Maya
Müjgan
Oğluş
Ares

Reiki ile Türler Arası İletişim: Bitkiler, Ağaçlar, Börtü Böcek…

cosmos-butun

Birçoğumuz hayvanlarla ve doğayla gerçekten iletişim kurmak isteriz. Bazen belgesellerde fillerle, kaplanlarla iletişim kuran insanların hikayelerini heyecanla izleriz. Bunu pek çok kişi yapmak ister. Hatta bunun özel bir yetenek olduğunu düşünür. Oysaki bu bilgelik insanların kendi özünde vardır. insanlar yeryüzünün koruyucu türüdür, bunu unutup doğaya zarar verse de temelde bu gerçek değişmez. Yaşam enerjinizi yükseltip Doğa Ana’nın frekansına bağlandığınız anda da bu iletişimi tekrardan kurabilirsiniz.
Doğa Ana’nın yolundan giden şamanlar, paganlar, budistler, erenlerin hepsi bunu yaptı… Türler arası iletişime Reiki ile adım atabilirsiniz. Reiki ile bitkilere, ağaçlara, çiçeklere, doğaya enerji gönderebilirsiniz. Ve onların auralarını hissedip neler düşündüklerini anlayabilirsiniz. Video’da chi enerji ustasının hayvanlara enerji göndererek uyuttuğunu görüyoruz. İnanılmaz gelebilir ama bunu Reiki Masterı olduktan sonra birçok kişi yapabilir.

Başka Şifa Çalışmaları da Var mı?

cicikopek

Reiki gibi birçok şifa tekniği bulunuyor. Hepsi insanlığın ve yeryüzünün şifalanması için hizmete sunulmuştur. Bunlardan herhangi birisine uyumlanarak hem kendinize hem hayvanlarla şifa çalışması yapabilirsiniz. İnternette kısa bir araştırma yaparak size uygun şifa çalışmasını bulabilirsiniz. Enerji çalışmaları sayesinde hem hayvanlarla iletişiminiz kuvvetlenir. Hem onların hastalıklarını, duygu durumlarını daha iyi gözlemleyebilir hale gelirsiniz.

Reiki Eğitimi Hakkında

Hem kendisini hem de hayvanları Reiki şifa tekniğiyle iyileştirmek isteyen dostlar benimle iletişime geçebilir. Seminerlerde hayvan şifasıyla ilgili tecrübe ve deneyimlerimi sizlerle paylaşıyorum. İyileştirme hikayeleri sayesinde daha fazla kişinin bu alanı farketmesini sağlayabiliriz.

Yeryüzünün, hayvanların ve insanların şifalanması dileğiyle…

Burcu Yeryüzü

İletişim: yeryuzusifasi@gmail.com