Burcu Yeryüzü ile Reiki 1 Şifa Semineri

Amacım; kendisini, çevresini, doğayı, hayvanları ve evreni sevgiyle şifalandırmak isteyenleri Evrensel Enerji & Reiki Şifa Sistemiyle tanıştırmak.🌀

Bu hayatta herkesin bir görevi olduğunu söylerler. Benim görevim de insan, hayvan ve doğa iletişimi arasında köprü kurmak. Çünkü bizler yeryüzünün çocuklarıyız. İnsan türü aslında yeryüzün koruyucu türüdür. Ancak bir şekilde onunla bağı kopmuş.

Reiki Şifa Sistemiyle; bu bağı tekrardan kurabilir, eskiler gibi hem yeryüzünü hem gökyüzünü bu sayede derinden hissedebiliriz.

Reiki Nedir?

“Reiki” Japonca bir kelimedir.

Anlamı Evrensel Enerji demek. Sevgi enerjisi, Tanrısal şifa, Kaynak gibi isimleri de mevcuttur.

Japonların biyoenerjisi olarak da biliniyor. İnsanlığın özüyle bağını tekrardan keşfetmesine ve şifalanmasına hizmet için sunulmuştur.

Reiki ile ne yapılır?

Reiki, öğrenmesi en kolay şifa yöntemlerinden birisidir. Yaşam enerjiniz düşükse hastalıklara açık hale gelirsiniz. Enerjiniz yüksek olduğunda ve rahat aktığında daha az hastalanır ve sağlığınızı uzun süre koruyabilirsiniz.

Nasıl öğrenilir?

Reiki eğitimi 3 aşamada öğrenilir.

Kişiler inisiye edilerek yani uyumlanarak verilir. Anadoluda buna “el verme” “el alma” denir.

Eğitim Aşamaları:

Reiki’nin; Reiki 1, Reiki 2 ve Reiki 3 şeklinde aşamaları vardır.

Reiki 1; evrensel enerjiyle tanışma, Reiki 2; enerjinin güçlenerek geliştirilmesi, Reiki 3’te kişi artık öğretmen seviyesine ulaşır. Kendisi de başkalarına el vererek inisiye edebilir hale gelir.

Reiki ile ellerdeki ve bedendeki çakralar açılır. (Enerji merkezleri)

Ardından ruhsal ve fiziksel şifalanma başlar. Yaşam enerjisi yükselir. Kişi evrensel enerjiye bağlanır. Ellerden enerji akmaya başlar. Akan enerji çok güçlüdür. Bu sayede kişi hem kendisini hem sevdiklerine şifa verebilir.

Reiki temelde bize beden ve ruhsal bilgelik sunar. Farkındalığımızı arttırır.

Reiki ile neler yapılabilir:

El enerjisiyle tedavi, çakra açma, çakra dengeleme, negatif enerjiden/nazardan korunma, bolluk bereket, niyet çalışması, uzaktaki birisine şifa gönderme, geleceğe ve geçmişe şifa gönderme, travmalara şifa gönderme, bilinçaltı temizliği, meditasyon, doğal taşlarla iyileştirme, kristal programlama, mantra çalışma, istediğiniz enerjiyi doğum tarihinize göre çekme vb teknikleri çok kolay uygulayabilirsiniz.

Kimler Öğrenebilir?

Kendisine, çevresine, hayvanlara, doğaya sevgiyle şifa vermek isteyen herkes Reiki’ye uyumlanabilir.

Detaylar ve ücret bilgisi için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Mail: burcuyeryuzu@gmail.com

Eğitim yeri: İstanbul, Kadıköy – Göztepe

Tarih: 28 Nisan 2018

Saat 14:00-18:30

Facebook Etkinliği: https://www.facebook.com/events/2091081934468817/?ti=icl

Burcu Yeryüzü

Türler Arası İletişim